Aktuální informace
22.05.2020: PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY OD 25.5.2020

OD 25.5.2020 VAŘÍME VE ŠKOLNÍCH JÍDELNÁCH MATEŘSKÉ ŠKOLY PODLE POČTU STRÁVNÍKŮ, KTEŘÍ JSOU PŘIHLÁŠENI K DOCHÁZCE DO MATEŘSKÉ ŠKOLY OD 25.5.2020. ODHLAŠOVÁNÍ ZE STRAVOVÁNÍ TAKTO PŘIHLÁŠENÝCH DĚTÍ JIŽ PROBÍHÁ PODLE PROVOZNÍHO ŘÁDU ŠKOLNÍ JÍDELNY, TZN. DEN PŘEDEM NEBO V MIMOŘÁDNÉ SITUACI NEJPOZDĚJI DO 6.30 HOD RÁNO TELEFONICKY. NADÁLE VŠAK PLATÍ, ŽE VZHLEDEM KE ZVÝŠENÝM HYGIENICKÝM PODMÍNKÁM JE ZRUŠEN VÝDEJ OBĚDŮ DO VLASTNÍCH NÁDOB V PRVNÍ DEN NEPŘÍTOMNOSTI DÍTĚTE V MŠ.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


07.05.2020: MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

OD 4.5.2020 VAŘÍME VE ŠKOLNÍCH JÍDELNÁCH MATEŘSKÉ ŠKOLY PODLE POČTU STRÁVNÍKŮ, KTEŘÍ JSOU PŘIHLÁŠENI K DOCHÁZCE DO MATEŘSKÉ ŠKOLY. NADÁLE PLATÍ, ŽE VZHLEDEM KE ZVÝŠENÝM HYGIENICKÝM PODMÍNKÁM JE ZRUŠEN VÝDEJ OBĚDŮ DO VLASTNÍCH NÁDOB V PRVNÍ DEN NEPŘÍTOMNOSTI DÍTĚTE V MŠ.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


15.03.2020: MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

VZHLEDEM K VYHLÁŠENÍ STAVU NOUZE VLÁDOU ČESKÉ REPUBLIKY VYDALA ŘEDITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY OPATŘENÍ, NA JEHOŽ ZÁKLADĚ A PO DOBU JEHO PLATNOSTI BUDOU ŠKOLNÍ JÍDELNY DO ODVOLÁNÍ VAŘIT PODLE SKUTEČNÉHO STAVU PŘÍTOMNÝCH STRÁVNÍKŮ. JE ZRUŠEN VÝDEJ OBĚDŮ DO VLASTNÍCH NÁDOB V PRVNÍ DEN NEPŘÍTOMNOSTI DÍTĚTE V MŠ.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Jídelníček - MŠ V E S E L Á
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl